Projekteerimine – innovatsioon ja kliendikeskne lähenemine

Pakume klientidele paindlikku projekteerimisteenust, mis hõlmab erinevaid ehitusprojekti staadiumeid vastavalt nende vajadustele – alates eelprojektist ja põhiprojektist kuni tööprojektini. Projekti maht ja staadium täpsustatakse tellijaga tihedas koostöös, et luua võimalikult individuaalne lähenemine igale projektile.

Pikaajaline ja mitmekülgne kogemus

Meie pikaajaline ja laialdane kogemus projekteerimisel hõlmab laia valikut erinevaid projekte. Alates lihtsamatest piiretest kuni keerukate katusekonstruktsioonide, sildade ja vaatetornideni oleme suutnud pakkuda innovaatilisi ja praktilisi lahendusi erinevatele nõudmistele.

Peamised spetsialiseerumised

Spetsialiseerume põhiliselt teras-, raudbetoon- ja puittkonstruktsioonide teostamisele ning nende omavahelisele integreerimisele erinevates projekteerimisstaadiumites.

Innovatsioon ja uued tehnoloogiad

Ettevõte integreerib aktiivselt innovatsiooni ja uusimaid tehnoloogiaid projekteerimisprotsessi, kasutades peamiselt CAD ja BIM projekteerimistarkvara. See tagab mitte ainult maksimaalse täpsuse, vaid võimaldab ka klientidel saada visuaalne ettekujutus projekteeritavast konstruktsioonist.

Digitaalsed vahendid ja tarkvaralahendused

Kasutame laialdaselt erinevaid digitaalseid vahendeid ja tarkvaralahendusi, keskendudes projekteerimisprotsessis efektiivsusele ja kvaliteedile. See võimaldab meil pakkuda klientidele kiiremaid ja täpsemaid tulemusi, hoides samal ajal fookust kvaliteedil.

Kliendikeskne suhtlus

Kliendikeskne suhtlus on meie edu alustala. Klientide kaasamine projekteerimisprotsessi on meie jaoks esmatähtis. 

Kogu projekteerimise vältel väärtustame pidevat suhtlust tellijatega selleks, et nende soovid ja ootused oleks täielikult arvestatud ning lõpptulemus vastaks visioonile.

Meie projekteerimisteenus suunatud mitte ainult ehitusprojektidele, vaid ka kogemusele, kvaliteedile ja klientide vajadustele, et viia ellu unikaalsed ja funktsionaalsed konstruktsioonid.

Korduma kippuvad küsimused

Pakume oma klientidele Ehitusprojekte erinevates staadiumites vastavalt soovile-Eelprojekt, Põhiprojekt ja Tööprojekt. Projekti maht ja staadiumi vajadus selgub tellijaga koostöös

Kogemus on pikaaegne ja lai. Projekti iseloomud on väga erinevad alustades lihtsatest piiretest kuni keerukate katusekonstruktsioonide, sildade ja vaatetornideni välja.

Peamine spetsialiseerumine on teras-, raudbetoon- ja puuitkonstruktsioonide teostusel ja nende omavaheline põimimine. Erinevates staadiumites

Ettevõttes on peamiselt kasutusel CAD ja BIM projekteerimistarkvara, millega tagatakse maksimaalselt täpne teostus ja võimalikult hea visuaalne ettekujutus tellijale projekteeritavast konstruktsioonist.

Kogu projekteerimise vältel on ettevõte tellijaga pidevas suhtluses, et töötada välja parim võimalik tulemus