Professionaalne projektijuhtimine

Projektijuhtimine on dünaamiline protsess, kus professionaalne juht projektijuht võtab endale vastutuse ehitusprojekti sujuva kulgemise, suhtluse efektiivsuse ning lõpptulemuse kvaliteedi tagamise eest. Projektijuht kujundab justkui silla tellija, ehitusmeeskonna ja teiste osapoolte vahel.

Meie ettevõtte pakutav projektijuhtimise teenus paistab silma nii professionaalsuse kui tulemuslikkuse poolest. Mõistame hästi, et 80% projektijuhtimisest põhineb suhtlemisel, mistõttu teeme kõik selleks, et tagada meeldiv ja meeldejääv kogemus kõigile osapooltele. 

Püüame kogu projekti vältel vältida võimalikke takistusi ja loome positiivseid suhteid.

Kasutusloa taotlemine

Projektijuht ei vastuta mitte ainult ehitustööde korraldamise eest, vaid kui tellija soovib, tegeleb ta ka kasutusloa taotlemise ja kõige sellega seonduvaga. See tähendab, et projekt ei lõpe mitte ainult ehitustöödega, vaid ka nõuetekohase kasutusloa saamisega.

Korrektne dokumenteerimine

Projektijuhtimise lahutamatuks osaks on ehitustööde nõuetekohane dokumenteerimine, mille eest vastutab samuti projektijuht. See hõlmab ehitusetappide täpset jälgimist, tööde kulgemise üksikasjalikku kirjeldamist ning kõigi oluliste sündmuste ja otsuste dokumenteerimist. 

Projektijuht tagab, et kogu info oleks kättesaadav ja korrektne. Täpne dokumentatsioon on võtmeks projekti edule ja jätkusuutlikkusele ning projektijuht pühendub sellele, et iga detail oleks hoolikalt jäädvustatud.

Järelevalve ja toetus pärast projekti

Meie kohustused klientide ees ei kao siis, kui projekt on läbi saanud. Lisaks professionaalsele projektijuhtimisele pakume ka järelevalvet ja toetust isegi pärast projekti lõppu. 

Meil on ehituse omanikujärelevalve pädevus, mistõttu saavad kliendid alati pöörduda meie poole murede või küsimustega ka siis, kui projekt on juba ellu viidud. Nõnda saab kindlustada, et nende investeering jääb pikaks ajaks vastupidavaks ja funktsionaalseks.

Korduma kippuvad küsimused

Projektijuhtimine on alati professionaalne ja orienteeritud tulemusele. Kuna projektijuhtimises on 80% suhtlust osapoolte vahel ja 20% tegelikku ehitustegevust siis peab see olema kõigi poolte jaoks meeldiv ja meeldejääv. Endi poolt teeme kõik, et  kogu projekti vältel ei jääks osapooltele okast hinge.

Kui tellija soovib, siis projektijuht taotleb ka kasutusloa ja tegeleb kõige sinna juurdekuuluvaga

Meil on olemas ka ehituse omanikujärelevalve pädevus ja tellija saab alati muredega pöörduda meie poole ka pärast projekti lõppu